• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ahmet.duzen2001
  • https://plus.google.com/u/0/107355655913021009224
  • https://twitter.com/ahmetduzen2001

Sizin için web sitenizi 129 Arama Motoruna Kayıt ediyorum + hediyeler. 20 TL.

Arama motoru servisimizi alan kişilere hediyelerimiz var.

Hediye + Sitemap & feed en kaliteli Yerden Pingleme Gönderimi.

Hediye + 1.800 BackLink 

Web siteniz Hızlı ve güzelce index almasınız sağlıyacağız.


Bilgilendirme
Arama motoruna kayıt servisimiz sizi Google'da veya diğer arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için dizayn edilmemiştir. Servisimiz sizi 129'adet arama motoruna bir web sitenizin olduğunu, bu sitenin içeriğini ve kategorisini ve alakalı anahtar kelimelerini bildirmek içindir. Fakat Google ve diğer motorlar web sitenizin olduğunu öğrendikleri anda sizi bilgi bankalarına alacaklar ve böylece sizlerde bu arama motorlarının radarlarına girmiş olacaksınız. Aynı zamanda arama motorlarında sitenizin yer alması size geri link yani Back Link olarak geri dönecektir. Google'da üst sıralara çıkmanın kriterlerinden biri de önemli sitelerden alabildiğiniz kadar geri link almanızdır. Ne kadar çok geri link alırsanız siteniz Google'da o kadar üst sıralara çıkacaktır. Bunun garantisi ne yazık ki yoktur ama bir çok sitede çalıştığı gözlemlenmiştir.

Hangi siteler için uygundur?

Web sitelerini veya blog sitelerini yeni yayınlanmaya başlayan ve/veya arama motorlarında yer almayan site sahipleri için bu servisimiz çok uygundur.

Arama motoru kaydı servisi neleri içermemektedir?

Arama motoru kaydı sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlamaz. Sitenizin sadece bu motorlara kaydedilmesini sağlar. Her ne kadar bu gerçekse de arama motorlarına kaydolarak sitenizin bu motorlardaki görününürlüğünü sağlar ve ister istemez arama sonuçlarında çıkmaya başlarsınız

Siteniz kaydı arama motorlarınca %99.9 oranında kabul edilecektir. Ancak kayıt onayının ilgili arama motorunun insiyatifinde olduğunu bilmeniz gerekir.

Hizmet kodu: 14

sipariş için lütfen iletişime geçiniz:
iletişim formu için tıkla

0 506 240 39 79Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   132 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın